Viktor minden szempontból profi szakember. A kommunikációja gyors, részletes és megnyugtató volt, ami számomra különösen fontos, gyakorlatilag minden kérdésemre választ kaptam még azelőtt, hogy fel kellett volna tennem.
A tetoválás előtt mindent alaposan átbeszéltünk, és addig finomította a mintát, amíg valóban minden részlete tökéletes nem lett. A munka során többször is ellenőrizte az elhelyezést, és rendkívül precízen dolgozott, látszott, hogy időt és figyelmet szán minden apró részletre.
Végig kedves és közvetlen volt, nagyon szimpatikus személyiség.
Biztos, hogy a következő tetoválásommal is őt fogom keresni.
Izsó Eszter
Az első tetoválásomat Viktornál készíttettem, és nagyon örülök, hogy őt választottam. Már a tervezés során is rendkívül kedves, türelmes és megértő volt, sokat segített a végleges minta kialakításában, minden ötletemre és kérdésemre figyelt. Nagyon izgultam és kicsit féltem is, de végig megnyugtatott, így az egész folyamat kellemes élmény lett számomra. A végeredmény egyszerűen gyönyörű, precíz és igényes munka. Nagyon elégedett vagyok, és szívből ajánlom mindenkinek, aki megbízható és tehetséges tetoválót keres. Köszönöm szépen a fantasztikus munkát!
Wittmann Ágnes
Ha jó tetoválót keresel, ne is menj tovább. 🥇
Maximálisan elégedett vagyok! Egy elég komplex mintát kértem, és minden egyes apró vonal tűpontos lett. Profi hozzáállás, tiszta környezet.
Külön pont jár azért, hogy mindenről is kaptam részletes tájékoztatást, így pontosan tudom, hogyan kezeljem a következő hetekben. Profi munka.
Csak ajánlani tudom!
Köszi mégegyszer. 🙏🏽🔥
Major Kitti
Első tetoválásomra érkeztem Viktorhoz, és jobb élmény nem is lehetett volna. A végeredmény is kiváló lett, bátran tudom ajánlani mindenkinek!
Józsa Gergő
Viktor egy nagyon karizmatikus, profi, maximalista szakember aki szívből dolgozik, igazi művész!
A csodálatos tetoválásom mellé jó hangulatú órákat is kaptam. 😊🙏🏼
A szalon tiszta, rendezett.
Az időpont egyeztetés, e-mail váltások során mindenről tájékoztatott, rugalmas volt a folyamat, hamar kaptam időpontot is.
Bach-Izsa Regina
Első tetoválásunkat csináltattuk Viktornál, és nagyon elégedettek vagyunk vele.
Kedves és precíz volt, mindent elmagyarázott. Nagyon szépek lettek a tetoválásaink.
Huzsvár Janka